e-mail: info@akademiaboston.pl, tel. +48 33/822-99-99

Tłumaczenia przysięgłe

Aktualności

Tłumaczenia przysięgłe są potoczną nazwą tłumaczeń uwierzytelnionych. Tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) wykonuje tylko tłumacz przysięgły, wpisany na ogólnopolska listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przy Ministrze Sprawiedliwości.

Tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) dokonuje się najczęściej dokumentów, które należy okazać instytucjom narodowym lub międzynarodowym (akty prawne, dyplomy, świadectwa, wyroki, postanowienia, dowody rejestracyjne pojazdów, akty zawarcia małżeństwa, itp.).

Specyfika  tłumaczeń przysięgłych polega na tym, że tłumaczony jest każdy element występujący w oryginale, w tym: pieczęcie, dopiski, odnośniki itp.

Za stronę rozliczeniową tłumaczenia przysięgłego przyjmuje się wg Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 24 stycznia 2005 roku  – 25 wierszy po 45 znaków  na stronę maszynopisu lub rękopisu lub 1125 znaków ze spacjami na stronę. Każda rozpoczęta strona liczy się za całą.

Nasze Biuro Tłumaczeń przyjmuje zlecenia na tłumaczenia przysięgłe od Klientów z całego kraju.  Masz dodatkowe pytania dotyczące tłumaczeń przysięgłych ? Skontaktuj się z nami:

Biuro Tłumaczeń Akademii Boston, ul. Listopadowa 70, Bielsko-Biała

tłumaczenia@akademiaboston.pl

Tel. 33- 822 99 99

Dni Otwarte Akademii Boston

Szanowni Państwo , w sobotę dn. 24.09.2016 odbędą się Dni Otwarte w Akademii Boston. Przy […]

Więcej →

Warsztaty „sweet memories”

RECYKLINGOWA POCZTÓWKA Z WAKACJI! Warsztaty dla dzieci w wieku 5-12. Przywróć wspomnienia swojego dziecka z […]

Więcej →

ENGLISH 500+

Nowy rok szkolny, to nowe możliwości! Akademia Boston oferuje nowe kursy języka angielskiego dla dzieci […]

Więcej →

KURS FOTO – edycja jesień 2016

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w kursach fotograficznych Akademii Językowej Boston w zupełnie nowej […]

Więcej →

Back to School!

Mamy nadzieję, że tegoroczne lato dostarczyło Wam wielu niezapomnianych wrażeń, które niektórzy z Was np. […]

Więcej →