e-mail: info@akademiaboston.pl, tel. +48 33/822-99-99

Informacje ogólne

Aktualności

Szkoła Językowa Boston  

Akademia Boston w Bielsku-Białej to miejsce pełne pasji i zamiłowania do nauki języków obcych w kraju i za granicą. Razem z nami pokonasz każdą barierę językową. Sprawdź naszą ofertę dla Ciebie, dla Twojego Dziecka lub dla Twojej Firmy. Razem, na pewno uda nam się znaleźć wspólny język.

Nauka w Akademii organizowana jest w pięknym zabytkowym kompleksie edukacyjnym – I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika, w sąsiedztwie dużych obiektów kulturalnych, sportowych, zabytkowych kamienic  oraz  terenów rekreacyjnych. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze sprzyjającej efektywnemu przyswajaniu wiedzy.

Zapraszamy do osobistego kontaktu.

——————————

Kursy językowe   –  „Rozwiąż swój język”

 Akademia Boston oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców (Polish for foreigners), na wszystkich poziomach zaawansowania.  Wykorzystujemy nowe innowacyjne metody nauczania i ciekawe materiały dydaktyczne.

U nas otrzymasz możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwinięcia nabytych kompetencji.

Nasi lektorzy pracują  metodą komunikatywną CLT (Comunnicative Language Teaching), dostosowaną do wieku i potrzeb naszych kursantów. Uczymy w przyjaznej atmosferze, bezstresowo a przede wszystkim efektywnie. Nic nie sprawia nam większej radości, niż czynione przez Ciebie postępy.  Nauka w Akademii może kończyć się prestiżowym certyfikatem (TOEIC, TOEFL, WiDaF, TFI) , który daje szansę na międzynarodowym rynku pracy. Od 2015 roku jesteśmy akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS (Educational Testing Service), które jest światowym liderem w tworzeniu narzędzi testowania dla rządów, ministerstw, agencji rządowych oraz firm i korporacji.

——————————

Kurs fotografii –  Potęga obrazu w Twoich rękach”

Jeśli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, już dziś zapisz się na KURS FOTO. Organizujemy kursy fotografii cyfrowej, odbywające się na terenie Bielska-Białej, zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z fotografią, jak i dla zaawansowanych. Poza zajęciami teoretycznymi, na których rozwijane są  takie tematy, jak budowa i działanie aparatu, rodzaje obiektywów czy sprzęt oświetleniowy, uczestnicy zdobywają  umiejętności praktyczne podczas zajęć w plenerze lub w studiu fotograficznym. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz niezapomniane wrażenia!

——————————

Zagraniczne wyjazdy językowe – „Łap za język za granicą”

Przyswajanie języka obcego najszybciej odbywa się w jego naturalnym środowisku. Dlatego  też, wyjedź z nami na wymarzony kurs za granicą.  Wspólnie  ze szkołą  Project Travel z Katowic, naszym wieloletnim i sprawdzonym partnerem,   pomożemy i doradzimy na każdym etapie planowania Twojego wyjazdu.  Co roku poszerzamy naszą ofertę o kolejne kursy w renomowanych szkołach językowych w różnych zakątkach świata.

Proponujemy kursy językowe za granicą do ponad 100 miast na całym świecie,  m.in. w: Anglii, Austrii, Australii, Chinach, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Kanadzie, Niemczech, Włoszech, RPA, Stanach Zjednoczonych oraz na Malcie.

Pomożemy  Tobie, Twojemu dziecku lub Twojej firmie w dobraniu odpowiedniego poziomu zaawansowania kursu, zakwaterowania oraz środka  transportu.

——————————

Tłumaczenia –   Tłumaczymy w łatwy sposób ”

W ramach  działalności naszego  Biura Tłumaczeń  oferujemy  translacje w 30 językach! Naszą mocną stroną są profesjonalnie realizowane tłumaczenia przysięgłe. Przyjmujemy także zlecenia na przekłady zwykłe, ustne oraz pisemne. O profesjonalizmie naszych działań świadczy wieloletnia współpraca z instytucjami publicznymi, licznymi kancelariami prawnymi, finansowymi, spółkami krajowymi i firmami zagranicznymi, a także pozytywne referencje od wielu osób prywatnych. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami z całej Polski, ściśle przestrzegamy zasad poufności  w odniesieniu do wszystkich realizowanych zleceń, dostarczamy rozwiązania, którym można zaufać, cenimy sobie profesjonalizm oraz skrupulatność, wyróżnia nas tradycja i doświadczenie – tłumaczymy nieprzerwanie od  1995 roku.

Największym priorytetem jest kształcenie umiejętności w zakresie języków obcych oraz dbanie o zadowolenie Klienta ze świadczonych przez nas usług.

Pandemia – zajęcia online

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną Akademia Boston prowadzi zajęcia online. Wszyscy nasi obecni studenci […]

Więcej →

Kurs Foto w Lato 2018

U nas lato w pełni a wraz z nim nowe możliwości wzbogacenia swoich umiejętności Fotograficznych! […]

Więcej →

Dni Otwarte Akademii Boston

Szanowni Państwo , w sobotę dn. 24.09.2016 odbędą się Dni Otwarte w Akademii Boston. Przy […]

Więcej →

Warsztaty „sweet memories”

RECYKLINGOWA POCZTÓWKA Z WAKACJI! Warsztaty dla dzieci w wieku 5-12. Przywróć wspomnienia swojego dziecka z […]

Więcej →

ENGLISH 500+

Nowy rok szkolny, to nowe możliwości! Akademia Boston oferuje nowe kursy języka angielskiego dla dzieci […]

Więcej →