e-mail: info@akademiaboston.pl, tel. +48 33/822-99-99

Metody nauczania

Aktualności

Zajęcia w Akademii Językowej Boston prowadzone są w tzw. mini grupach (2 – 4 osobowych), dzięki czemu łatwiej jest dopasować ich program i metodę nauczania do Twojego poziomu językowego.

Nasi lektorzy polskojęzyczni oraz native speakerzy we współpracy z metodykiem poznają dokładnie Twoje potrzeby i umiejętności a następnie  opracowują program kursu dostosowany indywidualnie do Twoich potrzeb. Dzięki temu możemy spokojnie powiedzieć, że nasze kursy są szyte na miarę.

W nauczaniu duży nacisk stawiamy na wykorzystanie metody komunikatywnej CLT (Comunnicative Language Teaching), dostosowanej do Twojego wieku i potrzeb, która rozwija podstawowe zdolności językowe, takiej jak czytanie, mówienie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu dzięki angażowaniu słuchaczy w ćwiczenia praktyczne.

Metoda ta, oparta jest o komunikację i kładzie duży nacisk na interakcję, dzięki czemu uczy swobodnego porozumiewania się językiem w różnych sytuacjach spotykających nas na co dzień.

Pandemia – zajęcia online

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną Akademia Boston prowadzi zajęcia online. Wszyscy nasi obecni studenci […]

Więcej →

Kurs Foto w Lato 2018

U nas lato w pełni a wraz z nim nowe możliwości wzbogacenia swoich umiejętności Fotograficznych! […]

Więcej →