e-mail: info@akademiaboston.pl, tel. +48 33/822-99-99

Kursy językowe za granicą

Aktualności

Języka najszybciej można się nauczyć w jego naturalnym środowisku. Przy okazji, na kursie językowym można też dowiedzieć się czegoś o interesujących zakątkach świata. Wierzymy w ogromny potencjał tej formy edukacji. Kursy językowe za granicą poprzez środowisko wpływają na intensywny trening oraz dają możliwość połączenia nauki z różnymi formami rozwoju osobistego (zwiedzaniem ciekawych miejsc, żeglarstwem, nurkowaniem, tańcem, fotografią, gotowaniem).

Organizujemy kursy językowe za granicą dla każdej grupy wiekowej. Pomożemy Tobie, Twojemu dziecku lub Twojej firmie w dobraniu odpowiedniego poziomu zaawansowania, zakwaterowania oraz środka transportu. Kursy dla dorosłych i dla dzieci są przygotowany w taki sposób, aby w jak najbardziej przystępny sposób przekazać wiedzę osobie uczącej się. Z naszych wyjazdów niejednokrotnie korzystały też całe rodziny z dziećmi.

Z nami możesz wyjechać na wymarzony kurs w jednej ze 100 lokalizacji na całym świecie, np. m.in. do Anglii, Austrii, Australii, Chin, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Niemiec, Włoch, RPA, Stanów Zjednoczonych oraz na słoneczną Maltę.

Pomożemy Ci i doradzimy na każdym etapie planowania Twojego wyjazdu. Na kursie językowym gwarantujemy niezapomniane wrażenia i skuteczną naukę! Osobom zainteresowanym nauką za granicą proponujemy wizytę w siedzibie Akademii Językowej Boston w Bielsku Białej, gdzie indywidualnie doradzimy oraz wybierzemy odpowiednią ofertę.

———————

Zapytaj o szczegóły lub umów się na spotkanie:

Akademia Językowa Boston
Ul. Listopadowa 70, 43-300 Bielsko-Biała
info@akademiaboston.pl
travel@akademiaboston.pl
Tel.: (33) 822 99 99

Pandemia – zajęcia online

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną Akademia Boston prowadzi zajęcia online. Wszyscy nasi obecni studenci […]

Więcej →

Kurs Foto w Lato 2018

U nas lato w pełni a wraz z nim nowe możliwości wzbogacenia swoich umiejętności Fotograficznych! […]

Więcej →

Dni Otwarte Akademii Boston

Szanowni Państwo , w sobotę dn. 24.09.2016 odbędą się Dni Otwarte w Akademii Boston. Przy […]

Więcej →

Warsztaty „sweet memories”

RECYKLINGOWA POCZTÓWKA Z WAKACJI! Warsztaty dla dzieci w wieku 5-12. Przywróć wspomnienia swojego dziecka z […]

Więcej →

ENGLISH 500+

Nowy rok szkolny, to nowe możliwości! Akademia Boston oferuje nowe kursy języka angielskiego dla dzieci […]

Więcej →