e-mail: info@akademiaboston.pl, tel. +48 33/822-99-99

Kursy językowe

Aktualności

Rozwiąż swój język z AJB – specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kursy językowe na wielu poziomach zaawansowania! Szybko i w profesjonalny sposób podniesiemy Twoje umiejętności. Nasze zajęcia mają charakter indywidualny – ich tematykę, częstotliwość czy godziny spotkań dopasujemy do Twoich oczekiwań.

Kurs angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego? W naszej szkole nauczają najlepsi – wykwalifikowani lektorzy polskojęzyczni oraz native speakerzy!

Oferujemy naukę:

 • angielskiego,
 • niemieckiego,
 • hiszpańskiego,
 • włoskiego,
 • francuskiego,
 • rosyjskiego,
 • polskiego dla obcokrajowców (Polish for foreigners),

na wszystkich poziomach zaawansowania. Nic nie sprawia nam większej radości, niż czynione przez Ciebie postępy.

Nasza szkoła językowa w Bielsku-Białej nie pozostawi Cię bez owoców: dla najlepszych kursantów czekają prestiżowe certyfikaty (TOEIC, TOEFL, WiDaF, TFI), które stanowią doskonały dowód posiadania umiejętności przydatnych na rynku pracy. Od 2015 roku jesteśmy akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS (Educational Testing Service), które jest światowym liderem w tworzeniu standardów oceny kompetencji językowych.

 

Kursy języka angielskiego
Naucz się angielskiego od najlepszych specjalistów – wykwalifikowanych lektorów polskojęzycznych oraz native speakerów! Na naszych kursach wykorzystujemy metodę komunikacyjną, czyli CLT. Podczas zajęć nacisk kładziemy na utrwalanie otrzymanej wiedzy poprzez jej zastosowanie w praktyce, na przykład podczas odgrywania scenek rodzajowych czy wszelkiego rodzaju gier i zabaw, co pozwala szybciej oswoić się z gramatyką i wyeliminować błędy.

Kursy specjalistyczne
Masz konkretne potrzeby związane ze znajomością języka potrzebnego w Twoim życiu zawodowym? Nauczymy Cię branżowego języka z każdej dziedziny! Prowadzimy kursy specjalistyczne z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego, zarówno z polskimi lektorami, jak i native speakerami. Z nami nauczysz się języka biznesu, pojęć związanych z prawem czy medycyną i nie tylko – powiedz, jaka branża Cię interesuje, a my przygotujemy odpowiednie zajęcia!

Kursy egzaminacyjne
Jesteśmy jedynym w Bielsku-Białej Centrum Egzaminacyjnym ETS! Zanim jednak przystąpisz do egzaminu certyfikującego, warto doszlifować znajomość języka. Dlatego dla gimnazjalistów i maturzystów przygotowaliśmy specjalne kursy, przygotowujące do egzaminu. Po tym kursie do egzaminu przystąpisz bez niepotrzebnego stresu i ze świadomością, że Twoja znajomość języka jest więcej niż wystarczająca!

Polski dla obcokrajowców
Przyjechałeś do nas z zagranicy i chcesz szybko i w przyjemny sposób nauczyć się języka polskiego? Nasze kursy są właśnie dla Ciebie! Polskiego nauczą Cię wykwalifikowani lektorzy, a liczne dodatkowe projekty organizowane przez naszą Akademię i obcowanie z naszą kadrą oraz słuchaczami pomogą Ci oswoić się z językiem. Z nami zaczniesz mówić po polsku szybciej, niż Ci się wydaje!

 

Aktualne propozycje na wakacje 2020 – w Polsce:

 1. AJB Western Camp PL
 2. AJB English Adventure PL
 3. English Adventure – Program pobytu
 4. Western Camp – Program pobytu

 


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

Akademia Językowa Boston
ul. Listopadowa 70, 43-300 Bielsko-Biała
info@akademiaboston.pl
tel. 33 822 99 99

Pandemia – zajęcia online

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną Akademia Boston prowadzi zajęcia online. Wszyscy nasi obecni studenci […]

Więcej →

Kurs Foto w Lato 2018

U nas lato w pełni a wraz z nim nowe możliwości wzbogacenia swoich umiejętności Fotograficznych! […]

Więcej →

Dni Otwarte Akademii Boston

Szanowni Państwo , w sobotę dn. 24.09.2016 odbędą się Dni Otwarte w Akademii Boston. Przy […]

Więcej →

Warsztaty „sweet memories”

RECYKLINGOWA POCZTÓWKA Z WAKACJI! Warsztaty dla dzieci w wieku 5-12. Przywróć wspomnienia swojego dziecka z […]

Więcej →

ENGLISH 500+

Nowy rok szkolny, to nowe możliwości! Akademia Boston oferuje nowe kursy języka angielskiego dla dzieci […]

Więcej →