e-mail: info@akademiaboston.pl, tel. +48 33/822-99-99

Letnie obozy językowe

Letnie obozy językowe

Obozy języka angielskiego, na których nauka staje się przygodą –
po raz pierwszy brytyjska szkoła w Polsce !!!

W związku z rosnącym zainteresowaniem  letnimi obozami języka angielskiego,  nasz  wieloletni partner szkoła Project  Travel z Katowic przygotowała w tym roku nową ofertę – obozów językowych na sezon wakacyjny 2020.

Jest to wyjątkowe rozwiązanie ponieważ tego lata nauczyciele i animatorzy z UK z  Kingswood przyjadą po raz pierwszy do Polski, aby realizować swój program w ośrodkach Sportowa Osada oraz Western Camp. To wyjątkowa okazja do nieograniczonego kontaktu z brytyjskimi nauczycielami i animatorami.  Obozy mają ciekawy program sportowo-językowy; to połączenie zabawy, sportu i nauki sprawia, że dzieci i młodzież chętnie i trwale przyswajają nową wiedzę i potrafią zastosować ją w konkretnych sytuacjach życiowych.

Monitorując na bieżąco wszelkie informacje dotyczące wakacji w tym roku, zmian, ogłoszeń, znoszenia obostrzeń, mamy dla Was kilka wiadomości  :

  • Obozy i kolonie w Polsce na pewno będą miały miejsce pod warunkiem zastosowania się do odpowiednich wytycznych sanitarnych;  czekamy na szczegółowe wytyczne.
  • Sanepid zastrzega, że w zorganizowanym wypoczynku tego lata mogą wziąć udział tylko dzieci zdrowe (tu będzie wymagane od rodziców lub opiekunów pisemne oświadczenie o stanie zdrowia i o tym, czy dziecko choruje na jakieś choroby przewlekłe).
  • Na obóz i kolonie nie będą mogły być przyjęte dzieci, które miały wcześniej kontakt z osobami skierowanymi na 14-dniową kwarantannę lub były podejrzewane o zakażenie koronawirusem.
  • Są jeszcze wolne miejsca na dwa obozy językowe w ośrodkach Sportowa Osada oraz Western Camp, w których już obowiązują dotychczasowe procedury bezpieczeństwa, profilaktyki i środki zapobiegawcze.
  • Zwiększając maksymalnie bezpieczeństwo, nie tylko zdrowotne, zapisy są dla Państwa bez ryzyka finansowego.
  • Szczegółowe oferty ww. obozów znajdziecie w plikach do pobrania. Wystarczy kliknąć linki:

 

Więcej informacji:
AJB English Adventure PL, 26.07-8.08.2020
AJB Western Camp PL, 9-22.08.2020
Western Camp – Program pobytu
English Adventure – Program pobytu

————
Zapraszamy do kontaktu:
Akademia Językowa Boston
ul. Listopadowa 70, 43-300 Bielsko-Biała
www.akademiaboston.pltravel@akademiaboston.pl
tel.: +48 734 814 811 lub 33 / 822 99 99